Переваги вати медичної виробництва Кампус Коттон Клаб

  • Всі партії вибіленого бавовняного волокна , які надходять на переробку на виробничі потужності у м. Херсоні, мають позитивні висновки державної санітарно-епідеміологічної служби України.
  • На нашому виробництві у м. Херсоні існує виробничо-технологічна лабораторія яка атестована в ДП Херсонстандартметрологія . Нами провадиться дуже щільний контроль якості сировини, матеріалів та готової продукції.
  • Ми виготовляємо вату з вибіленого бавовняного волокна, яке не піддавалось ніякій механічній обробці. Ми принципово не додаємо у вату регенерованє волокно, отримане з швейних відходів чи текстильної пряжі. Перевірка: рошаруйте вату від ТД «Кампус Коттон Клаб», і Ви не зустрінете жодної нитки.
  • Вата не містить хімічних волокон, лише 100% бавовна.
  • Постачальниками сировини є лише виробництва, які вибілюють бавовну виключно перекиснем водню, а не хлором чи його сполуками. Допоміжні засоби обробки виключно біологічно активні та нейтральні до шкіри людини, а значить вата не викличе алергічних реакцій.
  • Вата приємна на дотик, добре зв’язана між шарами, має незначну вузликуватість. Висока капілярність дозволяє ефективно поглинати виділення з рани чи доносити потрібні ліки до шкіри. Перевірка: Киньте кульку з вати у стакан з водою. Кулька повинна змочитися за 10 секунд.
  • Гармонізуючи наші технічні умови з вимогами Евростандартів, ми контролюємо такий важливий показник як флуоресценція. Вати не містить оптичних вибілювачів, які викликають флуоресценцію. Це канцероген, який заборонений в Європі. Перевірка : піднесіть шматочок вати до ультрафіолетової лампи. Не повинно бути яскравого світіння.
  • Важливо, щоб волокно для вати було добре промито від залишків хімічних речовин. Тому ми контролюємо висоту піни водної витяжки. У нас цей показник не перевищує 2 мм.
  • У кожній нашій упаковці – точна вага. Кожне спожиткові пакування зважується на електронних вагах 2 класу з похибкою ±0,5г.

Кампус Коттон Клаб гарантує високу якість та безпечність всієї своєї продукції та несе за неї відповідальність згідно чинного законодавства України.

 

Головний офіс

вул. Ділова, 6, офіс 2
03150, Україна, м. Київ

+38 (044) 490-71-70
 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Продукція